2022
03.04

Bilindiği üzere Türkiye’de ve Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan popüler mesajlaşma ve arkaşlık uygulamalarından olan  c2 (connected2.me) uygulaması ister anonim olarak insanlarla diyaloğa girebileceğiniz isterseniz de uygulamaya kayıt olarak kendinize uygun profil oluşturup insanların size anonim mesajlar yazmasını sorular sormasını sağlayan bir uygulama bu uygulamada profil oluşturduğunuzda profilinizde ki konuşma,takipçi ve beğeni sayısını gösteren rozetler gözükmektedir tıpki aşağıdaki gibi .

Yukarıda ki fotoğrafta soldaki üç rozet kayıt olduğunuzda otomatik olarak profilinize gelmekte ama sağda bulunan koruyucu rozetini siz sonradan elde etmektesiniz. Bu rozet topluluk kurallarına ayrıkı içerik barındıran 10 profili şikayet ettiğinizde elde etmektesiniz tabi doğru profilleri şikayet etmeniz gerekiyor yoksa alamazsınız rozet hem profilinizi daha zengin ve size yorum yapacak olanlara karşı daha güvenilir göstermektedir. uygulamada bulunan sapık zihniyetlere karşı ciddi anlamda sizinle tanışmak isteyenlere karşı daha güvenilir gözükürsünüz. 
[adinserter block=”1″]

bu rozeti almak zor suffle ekranından bu tarz kurallara aykırı içerikleri tespit etmek zor olabilmektedir ve rozeti almak uzun zaman almaktadır. ben yaklaşık 1 saat içerisinde bu rozete sahip olabilmenin yöntemini anlatacağım sizlere topluluk kurallarına aykırı profiller genellikle belli başlı hastagler altında barınmaktadırlar bunlardan bazıları  yaramazlık, itiraf, enses, cinsellik, cuck vs hastaglerde bulunan profillerin %90 ı isimlerinden de anlaşılacağı üzere kurallara aykırı ve c2 uygulamasının asla barındırmadığı profillerdir bu profilleri şikayet ederek çok rahat bu rozete sahip olabilirsiniz. 

Yorum Yok.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.